turystyka

 • Turystyka biznesowa

   

  WIĘCEJ

 • Pilotowanie dwujęzyczne

   

  WIĘCEJ

 • Wycieczki krajowe

   

  WIĘCEJ

 • Wycieczki zagraniczne

   

  WIĘCEJ

 

Odkryj sekrety świata z Czechcontract

Oferta turystyczna firmy Czechcontract jest skierowana do instytucji organizujących spotkania, szkolenia i warsztaty z partnerami zagranicznymi i polega na dwujęzycznym pilotowaniu wycieczek i wyjazdów grupowych lub indywidualnych

Obsługujemy następujące wycieczki i grupy

Nasi obeznani w świecie piloci chętnie dzielą się pasją podróżowania a znajomość języków podnosi ich kompetencje


Turystyka biznesowa

Czechcontract odnotowuje stale wzrastające zainteresowanie turystyką biznesową, oferując współorganizację wyjazdów pracowników firmy lub instytucji w celu podjęcia rozmów biznesowych w wybranym regionie świata.


Turystyka wielojęzyczna

Firma współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego z Czech i Polski, stowarzyszeniami, zrzeszeniami gmin i organizacji, grupami nieformalnymi, klubami sportowymi, przedszkolami, szkołami podstawowymi i średnimi, uczelniami oraz innymi instytucjami posiadającymi partnerów za granicą.
Wycieczki pilotuje licencjonowany pilot wycieczek firmy Czechcontract, który oprócz umiejętności pilotowania grup mieszanych narodowościowo na terenie Republiki Czeskiej i Polski i innych państw Europy, jest specjalistą od Afryki.


Turystyka krajowa

Firma Czechcontract, oprócz pilotowania standardowo zamawianych i zaplanowanych przez klientów wycieczek, specjalizuje się w obsłudze wyjazdów tematycznych.


Turystyka zagraniczna

Wielu organizatorów turystyki powiela standardowe programy wycieczek i miejsc koniecznych do zwiedzenia w danym miejscu a jednocześnie skraca czas wycieczek. Firma Czechcontract proponuje nie tylko dostosowanie programu do specyficznych warunków terenu i czasu potrzebnego na przemieszczenie grupy, ale także oferuje nowe programy wycieczek nie dostępnych dotąd w ofertach biur podróży. Dlatego też chętnie podejmujemy się pilotowania wycieczek jednakże zastrzegamy sobie możliwość konsultacji programu wycieczki lub proponujemy autorskie programy pilota dostosowane do realiów.

Odkryj sekrety świata z Czechcontract

Oferta turystyczna firmy Czechcontract bazuje na latach doświadczeń, wielu podróżach, godzinach w autobusach, milach w samolotach i kilometrach w samochodzie

 

 

Zakwaterowanie

Hotele, które znamy i polecamy

 

 

Lokalizacje

Miejsca mało znane, które polecamy, nie koniecznie na głównych trasach

 

 

Przyjazne miasta

Miasta, które najłatwiej się zwiedza dzięki ich infrastrukturze

 

 

Gdzie najlepiej na zakupy

Porównanie cen w różnych krajach, lokalne towary i okazje

 

 

Informacje praktyczne

Waluty, wizy, bankomaty, apteki itp., czyli jak poradzić sobie za granicą

 

 

Jedzenie w podróży

Polecane restauracje i potrawy

Aktualności