szkolenia_transport_wlasciciele

Szkolenie dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającego

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli firm transportowych, pracowników nadzorujących międzynarodowy transport towarów, przewoźników autobusowych.
Szkolenie prezentuje możliwości odwoływania się od nałożonych kar, przygotowuje firmy dozapobiegania wykroczeniom i tym samym umożliwia zaoszczędzenie nawet do 7.000,00 PLN na każdej zapłaconej w Republice Czeskiej karze.

Każdego roku na terenie Republiki Czeskiej wykonuje się około 200 tys. kontroli drogowych. Oprócz kar dla kierowców, polskie firmy otrzymują kary w wysokości od 10 do 50 tys. Koron Czeskich, co w przeliczeniu na złotówki daje: od 1.750 do 8.500 PLN.

Szkolenie dla właścicieli firm transportowych może stanowić znakomite uzupełnienie 

Szkolenia dla kierowców w ruchu międzynarodowymSzkolenie kierowcy

Realizacja zamówień

Kiedy i dla kogo?

Szkolenia są organizowane na zamówienie firm transportowych i spedycyjnych.

Co i jak?

Po umówionym terminie na wskazane miejsce przyjeżdża doświadczony w prowadzeniu szkoleń właściciel firmy Czechcontract i przeprowadza szkolenie korzystając z własnego sprzętu szkoleniowego. Jedno szkolenie zamyka się w czasie 3,5 godziny.

W jaki sposób?

Po stronie zamawiającego pozostaje jedynie organizacja sali i zaproszenie uczestników. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje stosowne zaświadczenie.ZOBACZ CENNIK

Zamów szkolenieKontakt

Aktualności