szkolenia_transport_kierowcy

Szkolenie dla kierowców w ruchu międzynarodowym

Szkolenie dla kierowców firm transportowych z zakresu przepisów drogowych obowiązujących w Republice Czeskiej i na Słowacji, to nauka wystrzegania się lub obniżania wysokości mandatu zapłaconego na terenie tych krajów.

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowców firm transportowych, kierowców autobusowych i zainteresowanych przepisami ruchu kierowców indywidualnych lub słuchaczy kursów kierowców.

Szkolenie przygotowuje kierowców do zapobiegania wykroczeniom, zaznajamia z przepisami drogowymi w Republice Czeskiej, uczy rozmowy ze służbami kontrolnymi i tym samym umożliwia zaoszczędzenie firmie transportowej nawet do 7.000,00 PLN na każdej zapłaconej w Republice Czeskiej karze.

Każdego roku na terenie Republiki Czeskiej wykonuje się około 200 tys. kontroli drogowych. W trakcie kontroli wielu kierowców otrzymuje dotkliwe dla rodzinnego budżetu mandaty a nakładane na ich firmy kaucje w wysokości od 10 do 50 tys. Koron Czeskich mogą zakończyć się zwolnieniem kierowcy z pracy.

Szkolenie dla kierowców może stanowić znakomite uzupełnienie 

Szkolenia dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającegoSzkolenie firmy

Realizacja zamówień

Kiedy i dla kogo?

Szkolenia są organizowane na zamówienie firm transportowych i spedycyjnych, szkół nauki jazdy, dla zorganizowanych grup kierowców.

Co i jak?

Po umówionym terminie na wskazane miejsce przyjeżdża doświadczony w prowadzeniu szkoleń właściciel firmy Czechcontract i przeprowadza szkolenie korzystając z własnego sprzętu szkoleniowego. Jedno szkolenie zamyka się w czasie 3,5 godziny.

W jaki sposób?

Po stronie zamawiającego pozostaje jedynie organizacja sali i zaproszenie uczestników. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje stosowne zaświadczenie.ZOBACZ CENNIK

Zamów szkolenieKontakt

Aktualności