Cennik – Standard

Dziękujemy i gratulujemy wyboru firmy Czechcontract!

Firma Czechcontract działa na rynku od 2007 roku oferując swoim Klientom najwyższą jakość i stabilne ceny. Firma Czechcontract dzięki kompleksowości usług może zaproponować bardzo dogodne warunki cenowe. Za świadczone usługi wystawiane są faktury VAT. 

Zostań Klientem Premium

Wielu kontrahentów firmy Czechcontract po otrzymaniu profesjonalnej usługi zdecydowało się na przedłużenie i sformalizowanie współpracy z firmą Czechcontract.

Klient Ultimate nawet 20 % zniżki

Aby zostać klientem Ultimate należy podpisać umowę o współpracy z firmą Czechcontract

Wielu naszych Klietów wybrało status Ulimate

Do naszych Klientów Ulimate należą biura tłumaczeń, instytucje, urzędy, szkoły, stowarzyszenia

zapytaj o umowę

Klient Premium nawet 10 % zniżki

Aby zostać klientem Premium należy zakupić w firmie Czechcontract usługi opiewające na kwotę minimum 15 000 PLN netto

Klient, który w okresie 1 roku dokonał zakupu usług o łącznej wartości 15 000 PLN netto podaje firmie Czechcontract numery faktur wystawione przez firmę Czechcontract poświadczające osiągnięcie wymienionej kwoty

Po weryfikacji zostaje przyznany status Klienta Premium

zgłoś status Klienta

Klient Standard 0 % zniżki

Aby zostać Klientem Standard wystarczy skorzystać z usług świadczonych przez firmę Czechcontract

Niezależnie od wartości zamówienia stajesz się Klientem Standard

Klientom Standard przysługuje prawo do uzyskania statusu klienta Premium i Ultimate

zamów usługę

 


Cennik – Standard

Do każdej ceny netto w poniższym cenniku należy doliczyć 23% podatku VAT. Firma Czechcontract zastrzega sobie prawo do zmiany cennika i poniższych warunków bez wcześniejszego powiadamiania zainteresowanych.*

Tłumaczenia pisemne

 • Tłumaczenia pisemne zwykłe – 42,00 PLN netto / 1800 znaków

Koszt jednej strony tekstu końcowego zawierającej 1800 znaków ze spacjami (decyduje tylko liczba znaków, bez zaokrąglenia do pełnej strony).

zobacz szczegóły

 • Tłumaczenie rysunku technicznego – 59,00 PLN netto / 1800 znaków

Za 1800 znaków ze spacjami wytworzonego tekstu z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.

zobacz szczegóły

 • Tłumaczenie ze słuchu – 59,00 PLN netto / 1800 znaków

Tekst pisany ze słuchu lub z nagrania dźwiękowego za 1800 znaków ze spacjami wytworzonego tekstu z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.

zobacz szczegóły

Powyższe ceny dotyczą tłumaczeń wykonywanych w kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.


Tłumaczenia ustne

 • Tłumaczenie konsekutywne – 70,00 PLN netto / godzinę

Koszt tłumaczenia ustnego-konsekutywnego za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania. Uwaga! Pierwsza godzina liczona jest podwójnie.

zobacz szczegóły

 • Tłumaczenie konsekutywne – 630,00 PLN netto / dzień

Koszt tłumaczenia ustnego-konsekutywnego w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.

zobacz szczegóły

 • Tłumaczenie symultaniczne – 80,00 PLN netto / godzinę

Koszt tłumaczenia ustnego-symultanicznego za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania. Uwaga! Pierwsza godzina liczona jest podwójnie.

zobacz szczegóły

 • Tłumaczenie symultaniczne – 724,00 PLN netto / dzień

Koszt tłumaczenia ustnego-symultanicznego w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.

zobacz szczegóły

 • Nagranie tekstu czytanego – 3,00 PLN netto / minuta nagrania

Koszt wykonania nagrania dźwiękowego czytanego tekstu w formie pliku .mp3

zobacz szczegóły

Powyższe ceny dotyczą tłumaczeń wykonywanych w kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.


Turystyka/pilotowanie

 • Pilotowanie wycieczek krajowych dla grup turystów z Polski – 42,00 PLN netto / godzinę

Koszt przygotowania trasy przejazdu, opisu zwiedzanych obiektów i pilotowania wycieczki krajowej wraz z prezentacją wyznaczonych obiektów. Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.

zobacz szczegóły

 • Pilotowanie wycieczek zagranicznych dla grup turystów z Polski, Czech i Słowacji – 47,00 PLN netto / godzinę

Koszt przygotowania trasy przejazdu, opisu zwiedzanych obiektów i pilotowania wycieczki zagranicznej wraz z prezentacją wyznaczonych obiektów. Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.

zobacz szczegóły

 • Pilotowanie dwujęzyczne Pilotowanie dwujęzyczne dla grup turystów z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji – 54,00 PLN netto / godzinę

Koszt przygotowania trasy przejazdu, opisu zwiedzanych obiektów i pilotowania grupy składającej się z osób posługujących się językiem polskim i czeskim wraz z prezentacją wyznaczonych obiektów. Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.

zobacz szczegóły

 • Pilotowanie wycieczek krajowych dla grup turystów z Polski – 415,00 PLN netto / dzień

Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki).

zobacz szczegóły

 • Pilotowanie wycieczek zagranicznych dla grup turystów z Polski, Czech i Słowacji – 470,00 PLN netto / dzień

Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki). Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.

zobacz szczegóły

 • Pilotowanie dwujęzyczne – Pilotowanie dwujęzyczne dla grup turystów z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji – 539,00 PLN netto / dzień

Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki). Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.

zobacz szczegóły


„Nasi Klienci najbardziej doceniają naszą terminowość”

Sebastian Faron – właściciel firmy Czechcontract


Międzynarodowe usługi sekretarskie

 • Porady handlowe – 80,00 PLN netto / godzinę

Wyszukiwanie kontaktów, zestawianie list adresowych, wyszukiwanie informacji dotyczących rynku i kontrahentów, opracowywanie pism, wyszukiwanie przepisów, itp. (za godzinę pracy).

zobacz szczegóły

 • Usługi sekretarskie – 7,00 PLN netto / szt.

Wysyłka faksów, przesyłek pocztowych i pojedynczej wiadomości e-mail (za sztukę – w przypadku wysyłki wielu wiadomości e-mail jednocześnie istnieje możliwość negocjacji ceny)

zobacz szczegóły

 • Rozmowy telefoniczne w języku obcym – 6,00 PLN netto / minutę

Wykonywanie rozmów zagranicznych w imieniu klienta z telefonów firmy Czechcontract (za minutę rozmowy, w zależności od cennika operatora i kraju docelowego).

zobacz szczegóły

W kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego, angielskiego, niemieckiego na język czeski, polski.


Szkolenia dla przewoźników

 • Szkolenie transportowe dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającego z zakresu mandatów i kaucji w Czechach
  910,00 PLN netto / dzień

Koszt przygotowania i przeprowadzenia 3,5 godzinnego szkolenia dla zorganizowanej grupy do 20 osób złożonej z właścicieli i pionu zarządzającego firm transportowych i spedycyjnych.

zobacz szczegóły

 • Szkolenie transportowe dla kierowców w ruchu międzynarodowym z zakresu przepisów drogowych i mandatów w Czechach – 196,00 PLN netto / osobę

Koszt przygotowania i przeprowadzenia 3,5 godzinnego szkolenia dla kierowców firm transportowych i spedycyjnych, słuchaczy szkół nauki jazdy i innych zorganizowanych grup kierowców składających się z minimum 5 osób.

zobacz szczegóły


Szkolenia językowe

 • Szkolenie dwujęzyczne Dwujęzyczne szkolenie dla samorządowców z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
  196,00 PLN netto / osobę

Koszt przygotowania i przeprowadzenia 5 dniowego dwujęzycznego szkolenia dla samorządowców z zakresu strategii współpracy międzynarodowej. Minimalna liczba osób w grupie mieszanej językowo powinna wynosić 20 osób, natomiast maksymalna 50.

zobacz szczegóły

 • Szkolenie dwujęzyczne Dwujęzyczne szkolenie dla młodzieży z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
  196,00 PLN netto / osobę

Koszt przygotowania i przeprowadzenia dwóch jednodniowych szkoleń i trzeciego szkolenia 2 dniowego dla grup młodzieżowych. Minimalna liczba osób w grupie powinna wynosić 20 osób, natomiast maksymalna 50.

zobacz szczegóły

 • Szkolenie dwujęzyczne – Animacja językowa dla grup z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
  60,00 PLN netto / godzinę

Przygotowanie i przeprowadzenie wyjątkowo popularnej dwujęzycznej animacji językowej z wykorzystaniem materiałów opracowanych przez animatora.

zobacz szczegóły

 • Szkolenie dwujęzyczne Intonacja językowa dla osób z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
  58,00 PLN netto / godzinę

Przygotowanie i przeprowadzenie indywidualnego szkolenia z intonacji językowej.

zobacz szczegóły


Kultura

 • Koncerty zespołów zagranicznych – od 3.000 PLN netto / występ

Występ zespołu muzycznego, z którym współpracuje firma Czechcontract, w tym koszt dojazdu i ewentualnego zakwaterowania muzyków, koszt obsługi technicznej oraz wynagrodzenie konferującego tłumacza. W zależności od ilości członków zespołu, rodzaju granej muzyki i długości wystąpienia wynagrodzenie zespołu może się zmienić.

zobacz szczegóły

 • Dwujęzyczna konferansjerka prowadzenie lub tłumaczenie prowadzącego podczas występów zespołów z Czech, Polski, Słowacji – 60,00 PLN netto / godzinę

Koszt prowadzenia występu z jednoczesnym tłumaczeniem ustnym-konsekutywnym za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza/konferansjera w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania.

zobacz szczegóły

 • Dwujęzyczna konferansjerka prowadzenie lub tłumaczenie prowadzącego podczas występów zespołów z Czech, Polski, Słowacji – 533,00 PLN netto / dzień

Koszt prowadzenia występu z jednoczesnym tłumaczeniem ustnym-konsekutywnym w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.

zobacz szczegóły


Handel

 • Zamieszczanie ogłoszeń na stronie internetowej Czechcontract w dziale ogłoszenia – 1,00 / szt.

Zamieszczenie wzmianki o firmie (do 500 znaków) na stronie internetowej Czechcontract w dziale handel/ogłoszenia.

zobacz szczegóły

 • Podstrona reklamowa na stronie internetowej Czechcontract w dziale ogłoszenia – 130 PLN netto / rok

Utworzenie i zamieszczenie na serwerze odrębnej podstrony w dziale handel z odpłatnie tłumaczoną ofertą zawierającą opis działalności i odpowiednie zdjęcia.

zobacz szczegóły


Dowiedz się więcej o firmie

Firma Czechcontract powstała w 2007 roku jako firma tłumaczeniowo-doradcza zorientowana na rynek czeski, a jej celem było łączenie sąsiadów.
Z czasem powstały kolejne działy zajmujące się różnymi zagadnieniami i łączące ludzi z całego świata.

Historia firmy

 


*Ceny podane w Cenniku – Standard obowiązują od dnia 01.09.2019 r. 

Firma Czechcontract zastrzega sobie prawo do zmiany Cennika – Standard i warunków w nim opisanych bez wcześniejszego powiadamiania wszystkich zainteresowanych.
Powyższa oferta cenowa ma charakter informacyjny, jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.